Taylor talks about Madonna

1. srpna 2010 v 17:16 | LadyWrong |  Interviews
Překládala jsem to na googlu takže to moc nedáva rozum..ale když nad tim strávíte chvilku tak se to dá pochopit =))
iheart-taylormomsen (c)

________________________

WWD: Jaká byla vaše reakce na vybrána jako tvář Material Girl, a co to má znamenat role?

    T.M.: Byl jsem u vytržení, aby se zeptal. Je to takový čest. Je to Madonna. Byl jsem druh šokován. Ona je úžasná. Úloha zahrnuje dělá spuštění linky na 3 srpna na Herald Square. A já budu tweeting a mluvit o lince. Udělali jsme focení pro první kousky kolekce. Je to opravdu skvělé. Je to fakt cool.

    WWD: Byl jste fanoušek Madonna? Jaké písně na její jsou vaše oblíbené? A co její vliv na módu?

    T.M.: Všechny její písně jsou tak skvělé. Jsou tak dobře řemeslně a opravdu perfektní, čistý, pop génius. Jsem velký fanoušek "Papa Don't kázat." Miluju tu píseň. Ale opravdu všichni to je fantastické. Ona byla ten, kdo to všechno jako první. Dala lidé jako já, cestu k tomu, co dělám. Ona byla jediná, kdo začal všechny spory začít. Jsem velkým fanouškem všech druhů ročníku a jak vypadá jejich úpravy a dodává jim moderní. Nevím, jestli jsem něco kopírovat přímo, ale jsem rád kombinovat a hrát asi hodně.

    WWD: Co to bylo jako pracovat s Madonnou na natáčení?

    TM: Pracovali jsme na focení společně, a Lourdes tam byl taky. Lourdes a ona stylu je, spolu se sebou. Spolupracovali jsme na uvedení dvě a dvě dohromady a najít ten správný vzhled pro každý výstřel. Byla velmi dolů na zem. Bylo hezké vidět po celý svůj úspěch, ona je stále velmi uzemněno. Bylo to cool vidět její interakce s Lourdes. Ona je v pohodě mami. Natočila několik fotografií se na konci roku. Ona rozhodně má vizi a byl velmi praktický. Bylo to opravdu snadné pracovat s ní. Je to velmi pohodlné, aby se v okolí - velmi profesionální, ale spoustu legrace. Jsem velmi tvrdohlavý, takže to bylo příjemné pracovat s někým, kdo má takový přímý výhled a vidět, jak se dokázat, že.

    WWD: Máte nějaké zvláštní vzhled Madonna, nebo období, inspirované svůj vlastní osobitý styl?

    TM: Osobní styl je právě to - to musí být osobní. Existují věci, které jsou inspirující a může vám nápady, ale nemám opravdu se podívejte ne jeden osoba nebo jedna éra. Musíte dělat to jedinečný pro sebe. Nemám opravdu napodobit něco konkrétního, beru ze všech různých místech.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti blog?

Ano 71.1% (720)
Ne 28.9% (292)

Komentáře

1 Miss-Joy Miss-Joy | Web | 1. srpna 2010 v 17:28 | Reagovat

Omlouvám se, že otravuji, ale potřebovala bych od tebe hlásek:) Stačí pár kliknutí, je to jednoduché:) Stačí kliknout "DÁT HLAS" a přihlásit na na e-mail nebo facebook. Děkuji moc. Potřebuješ taky někde hlásnout?
http://zena.centrum.cz/vsechny-jsme-modelky/?m=1162&i=1

- pokud tě to obtěžuje smaž tento komentář.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama