Layouts

3.2

28. února 2017 v 19:47 | LadyWrong
Už to chtělo změnu,není to sice nic extra,ale snad si nato zvyknu :D Jinak pokud by byl někdo kdo by měl zájem mi vytvořit layout byla bych moc ráda :D

3.1

12. srpna 2016 v 20:42 | LadyWrong
Tak tahle spatlanina je moje práce :D Nikdy jsem layouty nedela takže sem se to ani nejak nenaučila takže díky jednomu programu v pc a programu v mobilu jsem toto dala dohromady,je to fotka všech ofic fotek od TPR.Chtěla jsem tady něco novýho a hlavně když začíná nová 'éra' :)
Co na něj říkáte? :D

3.0

30. července 2015 v 12:00 | LadyWrong

Co říkáte na nový vzhled blogu???

2.9

2. listopadu 2014 v 21:23 | LadyWrong
Tyvado,nemůžu uvěřit tomu,že tu mám nový layout:D Po půl roce,to tu září novým vzhledem :)Za layout děkuji Angelique.
V layu máte odkaz na nové album TPR ,kdyby někdo měl zájem si ho koupit + odkaz na nejnovější video "Messed Up World" i když nejspíš brzo bude nový singl:D Jak se Vám líbí nový vzhled na blogu?? :)

2.8

26. května 2014 v 10:46 | LadyWrong
Po více jak čtyřech měsících tu máme nový vzhled blogu,dalo problém někoho najít kdo by mi nový lay udělal.Ten poslední layout jsem si oblíbila,když tu vydrží dýl než 3 měsíce tak se mi pak ani nechce ho zbavovat :D Ale kvůli novým fotkám sem chtěla tu mít už nový,za tenhle nový layout vděčím blazulce. Jak se Vám líbí?? :))

2.7

17. ledna 2014 v 16:03 | LadyWrong
Jak vidíte mám tady nový layout od skvělé Ann*.Chtěla jsem trochu jinou grafiku,než jsem měla zase na blogu.K layoutu nemám co vytknout moc se mi líbí,celý to záhlaví je báječný ♥ Jak se líbí Vám??

2.6

25. prosince 2013 v 22:01 | LadyWrong
Tenhle Vánoční layout,tu mohl být dříve,ale tak nakonec ho tu máme ;)Za skvělou práci děkuju Angelique.
Jak se Vám líbí??

2.5

22. října 2013 v 10:19 | LadyWrong
Po více jak třech měsích tu máme opět nový layout,který jsem chtěla s tématikou Going To Hell Tour!!Výsledek je dokonalý hrozně moc se mi líbí,za tento layout děkuji Angelique. Jak se líbí Vám'?? :)

2.4

9. července 2013 v 23:36 | LadyWrong
Jak jste si zdřejmě všimli,mám zde nový layout.A já ho naprosto zbožňuju!! <3 Hrozně se mi líbí tyhlety barvy a prostě sedí i k létu :) Nevím co více psát,já tenhle lay i díky barvám a fotkám naprosto miluju :D A co Vy jak se Vám líbí? :)

2.3

19. května 2013 v 20:10 | LadyWrong
Po skoro dvou měsících tu máme nový layout,opět od skvělé Angelique. Ten předchozí se mi vážně líbíl,ale chtěla sem tu změnu a jelikož teď nebudu mít nějak čas,kvůli zkouškám co se mi už blíží,tak sem si nový lay domluvila už na teď.Je to vážně změna po tom červeném,vůbec si ted nevybavuju zda jsem tu měla lay v této barvě.Plánuju ho tu nechat tak do začátku prázdnin,rozhodně bych na další lay .. chtěla právě fotky co jsou pro Nylon,který Tay nedávno fotila,snad se do té doby objeví více fotek a v HQ!Jinak jak jste Vy spokojeni s novým layoutem? :)
A s novým layem sem asi brzo hodím i nové hlasování v Hot or Not :)

2.2

30. března 2013 v 14:20 | LadyWrong
Jak vidíte mám tady nový lay <3 Jsem nehorázně šťastná že je konečně z užasných fotek pro kolekci kabelek japonské značky Samantha Thavasa!!Nevím ani co bych psala,jsem opravdu moc za něj ráda hrozně se mi líbí,myslím že je to změna potom černém co tu byl ;) Za tenhle užasný lay děkuju Angelique.A jak se líbí Vám :)

2.1

18. února 2013 v 20:07 | LadyWrong
Tak jsem se konečně dočkala dne kdy na blogu mám nový lay!Sice jsem ten předchozí až milovala,byl užasný kdybych prominula že byl na Vánoce nechala bych si ho tu i dýl,ale už mě tak nějak znervoznoval nápis Merry Christmas..Nový lay mám od Drew,jsem za něj moc ráda sice jsem měla v plánu s jinými fotkami :D ale tyhle špatné nejsou :) Chtěla jsem ho tmavý,už dlouho jsem tu němela žádný tmavý a já mám přece jenom tu tmavou ráda!!Tak snad se Vám líbí ;)

2.0

25. listopadu 2012 v 10:48 | LadyWrong
Je to opravdu změna,po té teplé žluté se zelenou,předchozí lay jsem tu měla opravdu dlouho od konce prázdnin!!Ale zato mi teda vubec nepřišlo že je tu tak dlouho!A teď již k novému,lay mi tentokrát udělala © ddlovato po velmi krátké domluvě!A jsem s ním moc spokojená,ta modrá je užasná,je již nalazen na zimní počasí!!Oprvadu moc děkuji,na blogu je to již 20 lay za dva roky ;) A jak se líbí Vám?

1.9

30. srpna 2012 v 23:41 | LadyWrong
Opravdu jsem moc ráda že mi Laura udělal tento přenádherný layout!Ten předešlý tu byl asi nejdýl co jsem tu kdy měla ani se nedivím,byla jsem s ním moc spokojená a s tímto novým jakbysme ;)V menu mám dvě nové položky "shop" a "videos" ,ještě chystám článek pro shop kde dám různé odkazy.Fotky pochází z ruzných shootu,neměla jsem nic vybranýho tak jsem šáhla po nějakých fotkách z neokoukaných shootu!Doufám,že jste s layem spokojeni tak jako já!!A ještě jednou moc děkuju Lauře :*,ani jsem ještě nenapsala nic o barvách,jak jsem koukala do starých vzhledů blogu,tak jsem tu tuhle kombinaci ještě neměla!!

1.8

13. června 2012 v 20:43 | LadyWrong
Už to tu opravdu chtělo nový design a tak jsem poprosila Lauru!Lay si tu asi nechám zdřejmě na delší chvíly jelikož je naprosto dokonalý!Fotky pochází z akce Marchesa kde byla Taylor v únoru letošního roku!Jinak novinky nejsou,takže teď oběhnu aff abych něco nezmeškala ;) Budu ráda za komentáře ;))

1.7

1. května 2012 v 18:59 | LadyWrong
Jak jsem psala mám tady nový layout!Opět mi ho udělala Maci které moc děkuji =) Chtěla jsem aby tam byly fotky z Medicine Tour!!A jak se líbí Vám?Jinak pokud jste nehlasovaly ještě v květnovém Hot or Not tak prosím hlasujte :))

1.6

5. dubna 2012 v 17:46 | LadyWrong
Jak jste si všimly mám tady nový lay,sice ten tmavý mě nějak neštval,jelikož byl černý a ta u mě vede :)Ale tak změnu to tu potřebovalo,sice nevím jak dlouho tu bude,ale nějakou dobu si ho tu nechám,protože jak začíná být hezky-dneska teda vůbec ,tak bych chtěla nějaký v jarních barvách už jsem na jednom dohodnutá,ale ještě nevím kdy tu tak bude!A jak se líbí Vám?

0.15

25. února 2012 v 15:14 | LadyWrong
Po více jak měsíci tu mám nový layout od Maci.Chtěla jsem ho z fotek z videa Miss Nothing,které vyhrálo v anketě z jakých fotek byste chtěly lay!Navíc jsem ho chtěla v mé oblíbené černé barvě,jelikož jsem se dívala a černý lay jsem tu měla naposled když jsem tu začínala!A jak jste s ním spokojeni?Budu ráda za komentáře :))

0.14

3. ledna 2012 v 13:48 | LadyWrong
S novým rokem tu mám i nový lay!!Moc za něj vděčím Verushkce!Je to druhý lay z ankety co jsem tu měla,fotky pochází z kampaně parfému od Johna Galliana "Parlez moi d'Amour"! Jinak děkuji i za nové ikony pro Affs.Tak snad se Vám líbí:)) Budu ráda za komentáře :*

Lay:0.13

22. prosince 2011 v 20:41 | LadyWrong
Jelikož budou Vánoce nechala jsem si udělat vánoční lay!Jelikož jsem se dívala na Grinche tak jsem si řekla,že ho nechám udělat z fotek z filmu!!Děkuji Lauře,že byla tak hodná a udělala mi takhle nádherný lay!Hned se ta vánoční atmosféra zvětšila,jen mě letos štve,že nenapadnul žádný sních,sice ho moc nemusím,ale k Vánocům patří:) Jinak budu ráda za komentáře jak se Vám líbí lay :)

Lay:0.12

5. prosince 2011 v 20:34 | LadyWrong
Jak jsem psala je tu nový lay!!Po více jak dvou měsících,je to první lay z ankety co jsem tu měla "co byste chtěly na lay"Jako první tu mám lay na téma Make Me Wanna Die!!Musím říct,že to menu na pravo je dobrá změna :))A jak se líbí Vám?

0.13

1. října 2011 v 20:49 | LadyWrong
Tradá a je tu nový layout! :)Velké díky patří Maci která mi ho vytvořila,moc se mi líbí ta barva v jaké je!Jak se líbí Vám??

Lay:0.12

1. srpna 2011 v 14:54 | LadyWrong
Zdravím Vás v prvním srpnovém dni!!!A jako překvapení tu mám nový layout!!!Tentokrát za vděčím Verushce,který se mi opravdu moc líbí,tak snad i Vám!?Jinak pokud budou novinky tak se na ně můžete těšit!!! :)

Lay:0.11

18. července 2011 v 11:06 | LadyWrong
Jak jsem psala tak je tu výroční a narozeninový lyout,blog bude slavit v neděli 1 rok,založila jsem ho na moje narozeniny,ale bohužel zrovna ten den budu na brigádě,ale článek napíšu předem,jinak tohle je můj prvníblog s kterým jsem vydržela rok,většinou jsem všechny už zrušila¨!!!A Jinak Taylor bude mít 18 narozeniny tak už budu plnoletá,ale jak v americe je to tak že smí pít alkohol až od 21 né?No Tay to určitě řádně oslaví a snad se nám objeví i nějaké fotky :))A ještě k layoutu snad se Vám lííb,jinak budu ráda když se zapojíte do ankety z jhakých fotek byste chtěly příští layout :))

Lay: 0.10

4. června 2011 v 22:09 | LadyWrong
Jak jsem psala tak je tu po opravdu dlouhé době nový lay!!Vytvořila mi ho MaCi ,musím říct,že se moc povedl,líbí se mi v jaké je barvě myslím,že taková tu ještě nebyla.Jinak zítra dodam další fotky z festivalu v Německu:)Ještě tu mám odakz na facebook blogu tak pokud chcete tak si blog přidejte na facebooku :)
 
 

Reklama